Yönetim Mesajı

Taşın suyunu çıkaran marka.

2006 yılından bu yana müşterilerine en iyi hizmeti, en uygun fiyata sunmayı hedef edinen granices ailesi olarak hedefimiz dünyaya açılmak.

metin balcı

metin SOYLU

Profesyonel kadromuz ve işinin ehli çalışanlarımızla çıktığımız bu uzun yolculukta çok yol katettik. Kaliteden ödün vermeden, sağlam ve estetik projeler gerçekleştirdik. Granitin görsel büyüsünü ve yapısal dayanıklılığını onlarca bina ile buluşturduk ve buluşturmaya devam edeceğiz.

Mükemmeliyetçi bir yaklaşımla ele aldığımız işimizi, en yüksek kalite standartlarında, yasal gerekliliklere uygun şekilde ve doğaya saygılı biçimde gerçekleştirmeye çalışmaktayız. Sahiplendiğimiz tüm projelerimize modernliği ve prestiji taşıdık. Bununla yetinmeyip, proje mahalline de değer katacak işlere imza attık. Üstlendiğimiz tüm projelerde seçici davranmak suretiyle pek çok bina, yol, hastane, okul yaptık. Yenilikçi bir yaklaşım ile dokunduğumuz her mekana zerafeti, kaliteyi ve sağlamlığı getirdik.

Granices Yönetim Kurulu Başkanı olarak şunu net bir şekilde ifade edebilirim ki, yenilikçi yaklaşımımız, alanında uzman kadromuz ve iş ilkelerimiz bizi her zaman bir adım öne çıkardı. Gerçekleştirdiğimiz prestijli projeler bizi daima ileri taşıdı. Elbette ki bugünlere gelmemizdeki en önemli unsur kaliteden asla taviz vermememizdir. Bize tam anlamıyla güvenen ve sadakatli müşterilerimiz sayesinde, Granices olarak daha sağlam adımlarla geleceğe  uzanıyoruz. En değerli hazinemiz olan müşterilerimiz ve onların bize olan güvenleri ile hedeflerimizi gerçekleştireceğiz. Granices Şirketi olarak, yurt dışında da Türkiye’nin adını duyurmak ve granit konusunda global çapta Türkiye’nin elçiliğini yapmak bize onur verecektir.

Sevgi ve saygılarımla,

Metin SOYLU

Yönetim Kurulu Başkanı

BÜLTEN

Bültenimiz için Kayıt Olun

Granit , Mermer , Bazalt , Andezit ve Traverten Doğal taşların Üretimi ve İşçilik Montaj Hizmetlerimiz ile en uygun ödeme seçenekleri ve fiyat garantisi....

Uygulamalar

Mobil Uygulamalar KOSGEB tarafından desteklenmektedir. www.kosgeb.gov.tr