MERMER ÇEŞİTLERİ VE FİYATLARI

Mermer çeşitleri ve fiyatları, en güzel  şık modelleri , cazibeli ve efsane renkleri  GRANİCES mermer de.  Bir Çok ürün için lütfen sayfamıza göz atın

İletişim kurmaktan çekinmeyin.

Mermer Çeşitleri

ADIYAMAN DARK EMPERADOR

Mermer Çeşitleri

ADIYAMAN EMPERADOR MERMER

Mermer Çeşitleri

ADIYAMAN LİGHT EMPERADOR

Sarı Mermer

AFYON BAL MERMER

Mermer Çeşitleri

AFYON BEJ MERMER

Mermer Çeşitleri

AFYON BEYAZ MERMER

Mermer Çeşitleri

AFYON GRİ MERMER

Mermer Çeşitleri

AFYON MENEKŞE MERMER

Mermer Çeşitleri

AFYON VİOLET MERMER

Mermer Çeşitleri

AKHİSAR BEJ MERMER

Mermer Çeşitleri

AKŞEHİR SİYAH MERMER


Mermerlerin kulanım amacına baktığımızda denizlik ve basamak asansör kaplama ve diğer çeşitli kaplamalarda kullanıma uygundur . Tasarımlarında önemli bir yapı malzemesi olan mermerlerin seçimine dikkat ederken kullanış ve fonksiyon açısından da değerlendirmek gerekmektedir Mermer çeşitleri kataloğumuzda Fiyat , Renk , Model , Desen , Özellik, İsim, Şehrine Göre Değişmektedir. Bir çok Mermer bloku stokumuz da mevcut olup fabrikalarımız üretilmektedir.  Ocaklardan istenilen ürün  bloku çıkartılarak,kaplama    levha, merdiven, basamak zemin döşeme,denizlik, süpürgelik ve özel imalatlar yapmaktayız. Bir çok ürün hazır kesilmiş olarakta  depolarımızda  mevcuttur.

  • Mermer Renkleri ve isimleri

Mermer renkleri, mermer çeşitlerine göre farklı renk kartelasına sahiptir. Bu doğal taşın renklerine baktığımızda, genel olarak beyaz, gri ve sarımtrak tonları görebilir. Aynı zamanda dalgalı ve çizgili desenler de ürünlerin genel göz çarpan detaylarıdır. Elimizde farklı renk çeşitlerine ve ürünlerine sahibiz Bu doğal taşın renklerine baktığımızda, genel olarak beyaz, gri,bej,siyah,yeşil ve kırmızı tonları görebilir. Aynı zamanda dalgalı ve çizgili desenler de ürünlerin genel göz çarpan detaylarıdır Örnek vermiş olursak Emprador Mermer.Afyon , Muğla,  Bursa, Amasya, Burdur, Bilecik ve Diyarbakır gibi mermer ocaklarından çıkan mermerlerin isimleri  aynı zamanda bu şehirlerin   doğal taş piyasasında ürünlerin isimleri haline gelmiştir. Afyon Bej Mermer , Muğla Beyaz Mermer gibi . Bazen İse Renklerin adı farklı isimlerle anılır. Siyah Mermer rengine Toros Siyahı, Beyaz Mermer rengine Şeker Mermer, Bej Mermere ise light mermer denilmektedir.

  • Mermer Modelleri

Mermer modelleri, renkleri, desenleri, kaliteli ve çıkarıldıkları yerler bakımından gerek çok küçük farklarla, gerekse büyük farklarla birbirinden ayrılır. Aradığınız hemen her mekana özel mermer modellerini burada bulabilirsiniz.Kesim biçimi  ve yüzey bitirme işlemlerinde ( cilalı parlak parlatılmış, honlu kaymayan , patinatolu fırçalı ve  yakılmış işlem özellikleri mermerin görünümünü etkileyerek yeni mermer modellerini oluşmasında en önemli etkenlerdir.Mermer desenler, homojen görünümlüdür. Genellikle çizgiler ya da dalgalar damarlı haline uzanan hareler ürüne oldukça hoş bir görünüm kazandırır.

Dünyadaki farklı  desenler için mermer firmamız mermer ithalat yapmakla birlikte dünyanın her ülkesine Mermer blok, levha, döşeme İhracatı da yapmaktayız.

Mermer Fiyatları

Mermer Fiyat listemizi oluşabilecek sorunlardan dolayı İnternet sayfamızda yayınlamamak tayız. Siz Değerli Müşteriler Bizlere telefondan ulaşabilir veya e posta aracılığı ile fiyat hakkında bilgi alabilirsiniz .Fiyatlarınızı istemeden önce aşağıdaki Unsurları lütfen bizlere bildiriniz.

  • Ebat , Ölçü
  • Toplam Metraj
  • Ödeme Seçenekleri.
  • Kalite Oranı 1. 2. Sınıf.
  • Ürün ismi

Uygun ve ucuz fiyatlı mermer maliyeti istiyorsanız standart ölçüler dışınca çıkmayın. Ayrıca bej ürünlerini seçmeniz fiyat avantajına biraz daha yaklaşmanız olacaktır.

Mermer Döşemede ;

2x30x serbest Boyut | 2x30x60 | 2x60x60 | 3x30x serbest boyut | 3x30x60 | 3x60x60 

Mermer Cephe Kaplama ;

2x40x80 | 2x50x100 2x60x120 | 3x40x80 | 3x50x100 3x60x120

Mermer Merdiven Basamak ;

2x30x120* | 3x30x120*  (*) Yerler değişebilir.

Rıht

2x15x120* (*) Yerler değişebilir.

Projelerinizde profesyonel kadromuz ve anlayışımız ile cephe kaplama , yer döşemesi ve zemin fayans  mermerlerini yaparak sizlere en iyi fiyat garantisi sunma cabası içindeyiz. Dünyadaki Mermer ülkeleri arasında yer alan ve uluslar arası doğal taş piyasasındaki büyük devletler arasında bulunan Türk yerli mermerinin üretiminde önemli bir paya sahiptir. Ülkemizde mermer rezervinin büyük bir bölümü Marmara Afyon Denizli Şehrindedir. Türkiye’nin mermer ocakları her şehrinde hemen hemen vardır.  Özellikle, Afyon ve Marmara adası mermer rezervinin en fazla olduğu yerdir.Ayrıca ülkemiz İtalya, İran, İspanya mermer çeşitleriyle dünya pazarında savaşmaktadır.

Daha fazla ayrıntı ve bilgi için lütfen iletişime geçiniz.