İstanbul Granit Depo, Fabrika ,Firma

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Biz Granices ailesi olarak Ankara, İstanbul , Afyon , Trabzon ve Mersin illerinden  tüm Türkiye’ye Granit, Mermer ,Traverten, Oniks Bazalt ve Andezit üretim ve tedarik ve işçilik uygulama  üzere bulunmaktayız. Firmamızı daha yakından tanımak için aşağıdaki adreslerden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Formu

Sizlere dönüş Yapabilmemiz için lütfen bilgilerinizi tam giriniz 15 Dakika içinde sizlere geri dönüş sağlanacaktır.

Konu ( İsteğe bağlı )

Telefon Numaraniz*

Isminiz*

E-mail Adresiniz ( İsteğe bağlı )

Projeniz & Ürün & Fiyat'la İlgili istek Detayları *

MERKEZ
Yıldız Evler Mah. Kasım Sok. Sezer Apt. Kat: 5
ÇANKAYA / ANKARA

ŞUBE
Abdurrahman Gazi Mah. Belediye Cad. No : 1 Kat : 4
SULTANBEYLİ / İSTANBUL

FABRİKA 
Çukur Mahallesi, 03750
İSCEHİSAR/AFYONKARAHİSAR

granit@granices.com

Saygıdeğer müşterilerimiz,

Fabrikalarımızda sadece proje bazlı üretim yapılmaktadır. Perakende ve depo plaka satışlarımız bulunmamaktadır. Gerçekleştirmek istediğiniz projeye ait detayları mail adresimize (granit@granices.com) göndermeniz durumunda size özel sunacağımız; malzeme, işçilik ve fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz. Sizin ve projeniz için en uygun çözümler ile uygun fiyatları sunacağımızı garanti eder, anlayışınız için teşekkür ederiz…

Referanslarımız için lütfen tıklayınız.

Skype: granices

ÇALIŞMA SAATLERİ
Pazartesi – Cuma
9:00-18:00 (EEST)

KONUMUMUZ

İSTANBUL GRANİT MERMER DEPO FABRİKA VE FİRMA SI GRANİCES GRANİT

İstanbul granit depoları, dünyanın dört bir yanından çıkarılarak Türkiye’ye getirilen granitlerin toplandığı merkez depolarımızdan biridir. Çıkarıldıkları topraklardan tabakalar ya da bloklar halinde getirilen granitlerin işlenmesi gerekir. Tüm granitler, fabrikalarda işlenmek için depolarda beklemeye alınır.

Farklı ülkelerden ithal edilen ya da yerli granitlerin tamamı depolarımızda konumlandırılır ve son model sanayi tipi makinelerde şekil verilmek için bekletilir. İstanbul granit depoları içinde bulunan ham haldeki granitler, uygulanacak mekana göre forma sokulmak için bu depolardan fabrikalarımıza götürülür. İthal edilecek granitler ise İstanbul granit depolarından alınarak, kullanılmak için ithal edilen ülkeye doğru yolculuğa çıkar.

Çok farklı türlerden granitlerin bulunduğu İstanbul granit depolarımız, granitlerin en sağlıklı ve uygun şekilde saklanabilmesi için ideal şekilde düzenlenmiştir. Depolama, taşıma ve saklama için gereken tüm donanıma sahip olan İstanbul granit depoları, uzun süreli beklemeler için de son derce uygundur. Her granitin türü ve sahip olduğu teknik nitelikler farklıdır. Depolarımızda her tür granit için uygun koşullar mevcuttur.

İspanya, Brezilya, İtalya, İran, Afrika, Hindistan gibi ülkelerden getirilen, Black Marinage, Volga Blue, Blanco Cristal, Brujet granit, Absolute Black, Verde Bahia, Matrix granit gibi çok değişik türden granitler, kendi türündeki diğer granitler ile birlikte sınıflandırılarak, kendi bölmelerinde konuşlandırılır.

BÜLTEN

Bültenimiz için Kayıt Olun

Granit , Mermer , Bazalt , Andezit ve Traverten Doğal taşların Üretimi ve İşçilik Montaj Hizmetlerimiz ile en uygun ödeme seçenekleri ve fiyat garantisi....

Uygulamalar

Mobil Uygulamalar KOSGEB tarafından desteklenmektedir. www.kosgeb.gov.tr