İhracat

GRANİT İHRACAT

granit ihracat

granit ihracat

Türkiye’nin lider granit firmalarından biri olarak, Türk granitler ini dünyaya tanıtmaktayız. Orta Doğu’nun en büyük granit ithalat ve ihracat firması olarak, Türkiye granit ocaklarından çıkarılan, Türk granitler ini, farklı ülkelere ihraç etmekteyiz. Sahip olduğumuz doğal kaynakları en iyi şekilde değerlendirmek ve Türkiye ekonomisine kazandırmak amacındayız. İhraç ettiğimiz granitler arasında, Aksaray yaylak granit, Bergama granit, Ezine granit, Nero Nebyan granit gösterilebilir. Gün geçtikçe artan ihracat potansiyelimiz ile granit sektöründeki liderliğimizi pekiştiriyoruz.

Türkiye granitler ini ihraç ettiğimiz ülkeler arasında, Rusya, Bulgaristan, Yunanistan, Azerbaycan, Avusturya, İngiltere, Suudi Arabistan’ı gösterebiliriz. Granices Firması olarak en büyük hedefimiz, daha fazla ülkeyi Türk granitlerinin kalitesi ve güzelliği ile tanıştırmak, buluşturmak.

BÜLTEN

Bültenimiz için Kayıt Olun

Granit , Mermer , Bazalt , Andezit ve Traverten Doğal taşların Üretimi ve İşçilik Montaj Hizmetlerimiz ile en uygun ödeme seçenekleri ve fiyat garantisi....

Uygulamalar

Mobil Uygulamalar KOSGEB tarafından desteklenmektedir. www.kosgeb.gov.tr