granit fabrika

Fabrikalar

GRANİT  FABRİKA

Ham halde, granit madenlerinden çıkarılan granitlerin, işe yarar olması için işlenmesi şart, plakalar ya da küp bloklar halinde kestiğimiz granitleri, alanında uzman kadromuz ile profesyonel şekilde işliyoruz.

Kumlama, honlama, cilalama, yakma, fırçalama, patinatolama yaparak, teknik özelliklerine göre şekillendirdiğimiz granitlerin kalitesini arttırıyor, güzelliğine güzellik katıyoruz. Gerek yurt içi, gerekse yurt dışı kontaklarımız sayesinde pek çok farklı granit ocağından temin ettiğimiz, eşsiz güzellikteki granitleri, her birinin yapısına uygun şekilde işleyerek kullanılabilecek hale getiriyoruz ve bu granitleri dünyaya pazarlıyoruz. Ürettiğimiz bu granitleri müşterilerimizin istekleri doğrultusunda gerekli ebatlarda hazırlıyor, isteğe göre farklı formlarda biçimlendiriyoruz.

Her graniti kendi yapısına uygun ve kullanılacak alana en uyumlu teknik ile işliyoruz. Sanayi tipi makineler ile gerçekleştirdiğimiz bu uygulamalarda graniti çok daha kaliteli ve işlevsel hale dönüştürüyoruz.

BÜLTEN

Bültenimiz için Kayıt Olun

Granit , Mermer , Bazalt , Andezit ve Traverten Doğal taşların Üretimi ve İşçilik Montaj Hizmetlerimiz ile en uygun ödeme seçenekleri ve fiyat garantisi....

Uygulamalar

Mobil Uygulamalar KOSGEB tarafından desteklenmektedir. www.kosgeb.gov.tr