English tr
ÜRÜN KATALOĞUMUZ  

Granices Granit

GRANİCES GRANİT

Granit çeşitlerinin kısaltılmış marka adıdır. Tüm dünyada granit ocakları ile iletişimde olup en uygun granit fiyatlarını güncel olarak takip ederek siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatları sunmakta  ve tedarik etmektedir. Çin , İran, Hindistan , ispanya ve Türk yerli ; Bergama gri , Giresun vizon,  Bulancak füme , Balaban green , Verde kiwi , hisar gri, Aksaray yaylak gibi   granitleri hakkında bir çok tecrübeye ve referansa sahip olan firmamız  sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyar.

Orta Doğu’nun lider granit tedarikçisi olan Granices granit Firması, Türk granit firmaları arasından kaliteli hizmeti ve yenilikçi anlayışıyla, sıyrılarak öne çıkmayı başarıyor. Türk graniti kategorisinde dünya çapında hatırı sayılır işlere imza atan Granices, Türk mermer ve Granit ürünlerini global bazda duyurmak, granit piyasasında yer edinmek konusunda gösterdiği çalışmalar ile adından söz ettiriyor.

Türkiye granit taş tedarikçileri ve Türk granit ithalatçılar içinden en büyüğü ve en çok tercih edileni olan Granices Firması, yurt dışında granit Türkiye denildiğinde akla gelen ilk isimlerden. Uluslar arası piyasalarda da “granices” ismini markalaştırmayı hedefleyen şirket, Türk granit pazarında bu amacını gerçekleştirmiş durumda.

Diğer  Türk granit firmaları içinden, edindiği müşteri memnuniyeti ilkesi ile ayrılarak, kendisine  sadık bir müşteri kitlesi yakalayan Grainces, granit alıcıları için cezp edici kolaylıklar sağlamakta.

Gerek Türk granitlerini, gerekse yurt dışından ithal edilen yabancı menşeili granitleri Türk granit ithalatçıları olarak pazarlayan şirket, Granit küpler Türkiye konusunda bir numara. Dünyaca bilinen Türk granitlerini en iyi, en güvenilir ve en kaliteli şekilde tedarik eden Granices, Türkiye granit taş tedarikçileri arasında en fazla Türk graniti granit ithal eden firma olma özelliğini taşıyor.

Herkesin bildiği üzere, Granit ocağı Türkiye’deki granitlerin çıkarıldığı ana kaynak. Granices, Türk granitlerini granitin kaynağından, ana madeninden alarak, uluslar arası piyasalarda satışını gerçekleştirir. Granit Türkiye’ye yurt içinde ve yurt dışında, ekonomik anlamda gelir ve döviz getiren doğal taşların başında gelir. Granices de Granit tedarikçileri Türkiye temsilcisi olarak bu getiriyi maksimize etmek ve Türk granitlerine dünyada kalıcı bir yer edindirmek ülküsü ile yoluna hızlı bir şekilde devam etmektedir.

BÜLTEN

Bizim Bülten için Kaydolun

Granit, mermer, traverten, andezit, bazalt, limra ve doğal taş; üretim, tedarik ve uygulama.

Ankara: Kişinev Mah. Yıldız Evler Sok. Cumhuriyet Apt. Kat: 5 ÇANKAYA

İstanbul: Abdurrahman Gazi Mah. Belediye Cad. No: 1 Kat: 4 SULTANBEYLİ

Proje Müdürü: Syn. Metin BALCI

Telefon: 0545 61 201 61

...

İletişim bilgileri

Mobil Uygulama

Android Uygulamamız:

Bu uygulama desteği ile yapılmıştır.


Ülkesi İçin 

Yedi İklime, Yedi Bölgeye Hizmet Etmiş,
Taş Üstüne Taş Koymuşluğun Adıdır GRANİCES.

REFARANSLAR

850 Yataklı Balıkesir Devlet Hastanesi
350 Yataklı Gümüşhane Devlet Hastanesi
400 Yataklı Gaziantep Devlet Hastanesi
350 Yataklı Alanya Devlet Hastanesi
50 Yataklı Trabzon Diş Hastanesi
Ankara Sincan Adliye Sarayı
İstanbul Kartal Adliye Sarayı
Bartın Üniversitesi


ve daha fazlası...