English tr
ÜRÜN KATALOĞUMUZ  

Başkanın Mesajı

Taşın suyunu çıkaran marka.

2006 yılından bu yana müşterilerine en iyi hizmeti, en uygun fiyata sunmayı hedef edinen granices ailesi olarak hedefimiz dünyaya açılmak.

metin balcı

metin SOYLU

Profesyonel kadromuz ve işinin ehli çalışanlarımızla çıktığımız bu uzun yolculukta çok yol katettik. Kaliteden ödün vermeden, sağlam ve estetik projeler gerçekleştirdik. Granitin görsel büyüsünü ve yapısal dayanıklılığını onlarca bina ile buluşturduk ve buluşturmaya devam edeceğiz.

Mükemmeliyetçi bir yaklaşımla ele aldığımız işimizi, en yüksek kalite standartlarında, yasal gerekliliklere uygun şekilde ve doğaya saygılı biçimde gerçekleştirmeye çalışmaktayız. Sahiplendiğimiz tüm projelerimize modernliği ve prestiji taşıdık. Bununla yetinmeyip, proje mahalline de değer katacak işlere imza attık. Üstlendiğimiz tüm projelerde seçici davranmak suretiyle pek çok bina, yol, hastane, okul yaptık. Yenilikçi bir yaklaşım ile dokunduğumuz her mekana zerafeti, kaliteyi ve sağlamlığı getirdik.

Granices Yönetim Kurulu Başkanı olarak şunu net bir şekilde ifade edebilirim ki, yenilikçi yaklaşımımız, alanında uzman kadromuz ve iş ilkelerimiz bizi her zaman bir adım öne çıkardı. Gerçekleştirdiğimiz prestijli projeler bizi daima ileri taşıdı. Elbette ki bugünlere gelmemizdeki en önemli unsur kaliteden asla taviz vermememizdir. Bize tam anlamıyla güvenen ve sadakatli müşterilerimiz sayesinde, Granices olarak daha sağlam adımlarla geleceğe  uzanıyoruz. En değerli hazinemiz olan müşterilerimiz ve onların bize olan güvenleri ile hedeflerimizi gerçekleştireceğiz. Granices Şirketi olarak, yurt dışında da Türkiye’nin adını duyurmak ve granit konusunda global çapta Türkiye’nin elçiliğini yapmak bize onur verecektir.

Sevgi ve saygılarımla,

Metin SOYLU

Yönetim Kurulu Başkanı

BÜLTEN

Bizim Bülten için Kaydolun

Granit, mermer, traverten, andezit, bazalt, limra ve doğal taş; üretim, tedarik ve uygulama.

Ankara: Kişinev Mah. Yıldız Evler Sok. Cumhuriyet Apt. Kat: 5 ÇANKAYA

İstanbul: Abdurrahman Gazi Mah. Belediye Cad. No: 1 Kat: 4 SULTANBEYLİ

Proje Müdürü: Syn. Metin BALCI

Telefon: 0545 61 201 61

...

İletişim bilgileri

Mobil Uygulama

Android Uygulamamız:

Bu uygulama desteği ile yapılmıştır.


Ülkesi İçin 

Yedi İklime, Yedi Bölgeye Hizmet Etmiş,
Taş Üstüne Taş Koymuşluğun Adıdır GRANİCES.

REFARANSLAR

850 Yataklı Balıkesir Devlet Hastanesi
350 Yataklı Gümüşhane Devlet Hastanesi
400 Yataklı Gaziantep Devlet Hastanesi
350 Yataklı Alanya Devlet Hastanesi
50 Yataklı Trabzon Diş Hastanesi
Ankara Sincan Adliye Sarayı
İstanbul Kartal Adliye Sarayı
Bartın Üniversitesi


ve daha fazlası...