Ankara Granit Depo, Fabrika, Firma

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Biz Granices ailesi olarak Ankara, İstanbul , Afyon , Trabzon ve Mersin illerinden  tüm Türkiye’ye Granit, Mermer ,Traverten, Oniks Bazalt ve Andezit üretim ve tedarik ve işçilik uygulama  üzere bulunmaktayız. Firmamızı daha yakından tanımak için aşağıdaki adreslerden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Formu

Sizlere dönüş Yapabilmemiz için lütfen bilgilerinizi tam giriniz 15 Dakika içinde sizlere geri dönüş sağlanacaktır.

Konu ( İsteğe bağlı )

Telefon Numaraniz*

Isminiz*

E-mail Adresiniz ( İsteğe bağlı )

Projeniz & Ürün & Fiyat'la İlgili istek Detayları *

MERKEZ
Yıldız Evler Mah. Kasım Sok. Sezer Apt. Kat: 5
ÇANKAYA / ANKARA

ŞUBE
Abdurrahman Gazi Mah. Belediye Cad. No : 1 Kat : 4
SULTANBEYLİ / İSTANBUL

FABRİKA 
Çukur Mahallesi, 03750
İSCEHİSAR/AFYONKARAHİSAR

granit@granices.com

Saygıdeğer müşterilerimiz,

Fabrikalarımızda sadece proje bazlı üretim yapılmaktadır. Perakende ve depo plaka satışlarımız bulunmamaktadır. Gerçekleştirmek istediğiniz projeye ait detayları mail adresimize (granit@granices.com) göndermeniz durumunda size özel sunacağımız; malzeme, işçilik ve fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz. Sizin ve projeniz için en uygun çözümler ile uygun fiyatları sunacağımızı garanti eder, anlayışınız için teşekkür ederiz…

Referanslarımız için lütfen tıklayınız.

Skype: granices

ÇALIŞMA SAATLERİ
Pazartesi – Cuma
9:00-18:00 (EEST)

KONUMUMUZ

ANKARA GRANİT MERMER DEPO FABRİKA VE FİRMA SI GRANİCES GRANİT

ANKARA GRANİT MERMER DEPO FABRİKA VE FİRMA SI GRANİCES GRANİT

Ankara granit depoları, Türkiye’nin odak noktası ve baş şehrinde hizmet vermeye devam ediyor. Kolay ulaşım özelliği sayesinde dünyanın farklı ülkelerinden getirdiğimiz granitleri Ankara depolarımızda konumlandırıyoruz.

Gerek ithal ettiğimiz ürünlerin, gerekse Türkiye’deki müşterilerimizin istekleri doğrultusunda fabrikalarımıza göndererek şekillendirdiğimiz granitlerin depolanma noktası olan Ankara granit depoları, son derece sağlıklı koşullarda depolama işleminin gerçekleştirildiği bir alandır.

Ortadoğu’nun en büyük ve lider granit firması olarak binlerce farklı ürünün depolandığı çok büyük bir alan olan Ankara granit depolarımızda her granit kendi sınıfı, için ayrılan bölmelerde yer alır. Bu bölmeler, granitin farklı teknik özelliklerine uyumlu, modern ekipmanla donatılmış yerlerdir. Afrika, Norveç, İspanya, Vietnam, Portekiz ve Türkiye gibi çok farklı ülkelerden plakalar halinde getirilen Amerollo Gold, Baltic Green, African Red, Emerald Pearl, Rosa Porto, Star Galaxy, Aksaray yaylak gibi granitler kendi türlerine ve çıkarıldıkları ülkelere göre depolanır.

İthal edilecek granitler Ankara granit depolarından alınarak, ilgili ülkeye nakledilir. Türkiye’de kalacak olan granitler ise fabrikalarımızda işlenmek üzere fabrikalarımıza nakledilir.

Bir çok inşaat firmasının merkezi olan Ankara, inşaat malzemesinin yanı sıra granit ve mermer satan ocakların ve fabrikaların merkezi satış konumudur. Biz Granices olarak tüm Türkiye’ye granit tedarik etmek üzere Ankara’da bulunmaktayız. Depomuzu, fabrikamızı ve firmamızı daha yakından tanımak için aşağıdaki bilgilerden yararlanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

BÜLTEN

Bültenimiz için Kayıt Olun

Granit , Mermer , Bazalt , Andezit ve Traverten Doğal taşların Üretimi ve İşçilik Montaj Hizmetlerimiz ile en uygun ödeme seçenekleri ve fiyat garantisi....

Uygulamalar

Mobil Uygulamalar KOSGEB tarafından desteklenmektedir. www.kosgeb.gov.tr