Amasya Mermer Ocağımız ve Fabrikamız

Amasya Mermer Çeşitleri  ve fiyatları, en güzel  şık modelleri , cazibeli ve efsane renkleri  GRANİCES mermer de.

İletişim kurmaktan çekinmeyin.

Mermer Çeşitleri

AMASYA BEJ MERMER

5 üzerinden 4.50 oy aldı
45.00120.00 M² - Mt

Amasya Mermer Ocak

Amasya bej mermer ocakları Türkiye’de bulunmaktadır. Amasya ilinde bulunan mermer ocakları ürünün en çok çıkarıldığı yerlerdir. Özel kesim teknikleri ile çıkarılan mermerler fabrikalara getirilerek son hali için işlenir.

Fabrika ve Firma

Amasya bej mermer fabrikaları ürünün nihai haline büründürülmesi için cilalama, honlama, kumlama, eskitme gibi işlemler gerçekleştirir. Mermer yüzeyinin parlak, mati eskitilmiş ya da antik görünüme kavuşması için müşterilerin talebine göre uygulanan işlemler, usta eller tarafından titizlikle fabrikalarımızda gerçekleştirilir.Amasya bej mermer firmaları arasında bulunan granices, Türkiye’nin önde gelen doğal taş üretici firmalarındandır. İthalat ve ihracat gerçekleştiren firmamız, ülkemizin yerli kaynaklarını yurt dışı doğal taş pazarında en iyi şekilde temsil etmektedir.

Fiyat

Amasya bej mermer fiyatları düşük fiyatlı mermer grubunda yer alır. Yerli ürünler arasında bulunan bu mermer türüne uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz. Talep edilen ürün çeşidine ait bilgilere, ürün ebadına ve özelliklerine göre değişebilen fiyatlar için bizimle iletişime geçip, sizin için en uygun fiyatı öğrenebilirsiniz.